Menu
Your Cart

ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 700 грн - ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗКОШТОВНО

Великий побег

Великий побег
Безкоштовно
Великий побег

Павло Белянський, він же Паша Паштет, топовий блогер, який в'їхав в топ не так на скандалі, не на політичних посадах, а на літературному таланті, написав масу мініатюр, смішних і сумних одночасно.

Знаєте, чим його розповіді цікаві, перш за все? Вони про людей. Паша працює на цвинтарі, тому бачить людей такими, якими вони є. Оголеними. На зламі емоцій. Вміти посміхнутися, працюючи поруч зі смертю - це вам не хухри-мухри. Для цього треба бути трошки філософом, трошки пофігістом, трошки оптимістом і дуже-дуже великим емпатом. Інакше, того самого резонансу між емоціями читача і історіями Белянського ніколи не було б. А він - є!

Коли говорять, що Паша пише для жінок, мені смішно. Паша пише для тих, хто вміє співпереживати чужому горю, чужому болю, чужим сумнівам і втратам. Знайдіть тут гендерну складову, і вас можна відразу звинуватити в сексизмі! Ні, його талант, ІМХО, універсальний. Гарна проза завжди зворушує. Хороший текст завжди емоційний. Але є магія форми і Паша реальний маг вцьому! Не всі справляються з таким за плечима! Тому, коли мені в руки потрапив роман Белянського, я мимоволі напружився - творець малих форм зайшов на іншу територію? А до добра це? І ось роман мною прочитаний, а вам все ще належить це зробити, і я хочу попередити читачів, що ви зіткнетеся з новою стороною Паші-Паштета, і Паштет-белетрист відрізняється від Паштета-новеліста. Але він вам сподобається, тому що в детективному тексті розсипано чимало опуклих, чисто паштетських слівець, характеристик, образів, а сам роман цілком їстівний для любителя бойовиків і трилерів. Так що ті, хто хоче намазати на свій інтелектуальний бутерброд паштет з містики, фантастики, трилера і фірмового гумору від Белянського - welcome! - Під обкладинкою саме він: Белянський зі спеціями і добавками. Мені було смачно, спробуйте і ви! Я сподіваюся, що це не останній експеримент Павла, і ми дізнаємося ще багато нового з приводу його амбіцій і талантів, а вам сьогодні належить самим зрозуміти, чи вдалася автору мініатюр «Велика втеча» в «паперову» літературу!
Ян Валетов

Автор: Павло Бєлянський
Видавництво: ДІПА
Мова: Російська
Рік видання: 2017
Ілюстратор: Михаил Гутман
Кількість сторінок: 320
Иллюстрации: Чорно-білі
Формат: 60x84/16 (140x200 мм)
Обкладинка: Тверда
Папір: Офсетний
ISBN: ‎978-966-97622-2-1
Вага: 400 гр.


Уривок 10 сторінок

Електронна книга за 70 грн
0 грн.
Без ПДВ: 0 грн.
  • Stock: Немає в наявності
  • Вага: 0.40kg

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре