Menu
Your Cart

ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 700 грн - ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗКОШТОВНО

Як отримати 1000₴ за вакцинацію і придбати книжки.

З 19 грудня 2021 року в Україні почали нараховувати по 1000₴ всім повнолітнім громадянам, які отримали щеплення від коронавірусу двома дозами вакцини. Цю суму не вдасться зняти, зате можна витратити на різні корисності, наприклад, на книжки.

І це чудово, адже книжки є найбільш доступним і затребуваним культурним продуктом для всіх українців. Немає значення, живуть вони у великих містах чи зовсім маленьких містечках, де не вдасться використати 1000₴ на абонемент у фітнес-клуб чи квитки у театр, книжки – найвигідніша інвестиція. Бо книжки – це знання, це розвиток, це дозвілля. Врешті-решт, книжки – це найкращий подарунок, особливо, до новорічних свят.

А вибрати книжок аж на 1000₴ і запастися затишним книжковим настроєм на кілька місяців уперед – хіба ж не грандіозна ідея?

При цьому скористатися 1000₴ за вакцинацію, щоб придбати книжки на сайті видавництва ДІПА, дуже легко. І зараз ми вам усе покроково розкажемо.

Крок 1. Відкрийте віртуальну картку єПідтримка

На даний момент зробити це можна в таких банках:

  • Monobank
  • Альфа-банк
  • Укргазбанк
  • А-банк
  • Ощадбанк
  • Приватбанк

Якщо у вас вже є рахунок в котромусь із вищезазначених банків, процес займе декілька хвилин. Просто зайдіть в банківський мобільний додаток (не забудьте перед цим його оновити) і знайдіть послугу відкриття картки єПідтримка. Подайте заявку – і віртуальна картка з’явиться у додатку.

Якщо ж ви не є клієнтом цих банків, рекомендуємо сходити до відділення банку або ж відкрити рахунок дистанційно, якщо банк дає таку можливість.

Крок 2. Подайте заявку на отримання коштів у Дії

Встановіть додаток Дія і згенеруйте сертифікат вакцинації, якщо раніше цього не зробили. А в період з 19 до 29 грудня 2021 року перейдіть в додатку у розділ Послуги і виберіть пункт єПідтримка. Вкажіть банк, підтвердіть, що вам є 18 років – і протягом двох днів гроші потраплять на ваш рахунок.

Крок 3. Виберіть книжки, оплатіть замовлення та насолоджуйтеся   

Найцікавіший крок, правда ж? Наповніть кошик книжками, які бажаєте придбати на 1000₴. А потім перейдіть до сторінки замовлення і виберіть оплату онлайн. Вкажіть реквізити своєї картки єПідтримка та підтвердіть операцію.   

Готово! Самі бачите – нічого складного. Зате скільки емоцій і скільки книгодарунків. Тож не бійтеся зв’язуватися з тисячею за вакцинацію – це все швидко і дуже просто. Замовляйте улюблені книжки, насолоджуйтеся самі і діліться з друзями святково-книжковим настроєм.

Ми щодня працюємо – 24/7. Незважаючи на передсвяткове навантаження, ми робимо все від себе залежне, щоб виконати усі замовлення вчасно.

Найпоширеніші запитання від наших читачів

Чи можна купити на нашому сайті сертифікати або інші товари крім книжок на 1000₴ від єПідтримки?

Ні. Відповідно закону, витратити 1000₴ від єПідтримки на сайті dipa.com.ua можна лише на книжки. Тож замовляйте книжки від улюблених авторів і щодня даруйте собі та друзям яскравий книжковий настрій.

Як діяти, якщо сума до сплати понад 1000₴? Чи можна доплатити різницю, коли загальна сума обраних книг перевищує 1000₴?

Наразі доплатити залишок з картки єПідтримка  – неможливо. Але ви можете розділити обрані книжкии на два замовлення, щоб одне з них відповідало сумі коштів на картці єПідтримка.

Чи можна витратити кошти у декілька платежів?

Так. Можна оформити декілька замовлень в рамках доступного залишку коштів на картці єПідтримка.

Чи можна оплатити замовлення карткою єПідтримка при отриманні, наприклад, у відділенні Укрпошти/Нової Пошти/Meest/Justin?

Ні. Оплату слід здійснити на нашому сайті, одразу при оформленні замовлення на книжки.

Чи є часове обмеження на витрату 1000 гривень?

Так. На витрату 1000₴ є чотири місяці з моменту їхнього зарахування на картку.

Що відбувається із залишком суми через 4 місяці?

Якщо через 4 місяці від дня отримання коштів на картці єПідтримка залишаться невитрачені кошти, вони повернуться до державного бюджету. Тож не зволікайте і встигніть витратити всі виділені кошти на цікаві книги.

Як отримати 1000₴ підтримки в Дії

Відеоінструкція від Мартіна Бреста

А якщо маєте запитання, звертайтеся за номером (044) 225-0-505 (дзвінки тарифікуються згідно з тарифами оператора телекомунікацій) або 0-800-600-505 (безкоштовно в межах України з номерів українських операторів).