Menu
Your Cart

ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 700 грн - ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗКОШТОВНО

Час вовка

Час вовка
Нове
Час вовка

Збірка містичних оповідань «Час Вовка» – це літературний дебют харків’янина, ветерана АТО Олександра Вороб’я. Книга написана у жанрі містичного реалізму. Автор знайомить читача з життям сучасного Харкова, але в його оповіданнях реальність дивним чином переплетена з іншим, невидимим для більшості світом. 

Ця книга — про карколомні життєві ситуації, в яких опиняємось час від часу ми всі. Це життя у чистому вигляді. Та інколи ми навіть не здогадуємось, яке неймовірно важливе значення у нашій долі може зіграти фактор надзвичайного. Хтозна, можливо, сьогодні ми крокували одними вулицями зі справжніми ангелами, не здогадуючись про це. Можливо, за нашою стіною мешкає реальний гном, який володіє еліксиром часу. Іноді наша доля повертає у зовсім неочікуваний керунок і, цілком можливо, це справа рук представників потойбічного. 

Це історії про те, як життя утворює такі хитросплетіння, у яких ми зустрічаємось із жителями паралельних світів і тоді нам відкривається завіса неймовірного. Книжка Олександра Вороб’я — скриня саме таких історій. Вони про надприродні речі, які цілком можуть могли бути реальністю.


ВидавництвоМарка Мельника
Автор:Олександр Воробєй
Мова:Українська
Рік видання:2020
Кількість сторінок:144
Папір:Офсет
Формат:60*84 1/16
ISBN:‎‎978-617-7838-06-6


Уривок 10 сторінок
170 грн.
Без ПДВ: 170 грн.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре