Menu
Your Cart
ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 700 грн - ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗКОШТОВНО

Військовий непотріб

Військовий непотріб
Військовий непотріб

«Військовий непотріб» - словосполучення, яким один високий військовий чин назвав інших військових, котрі мали не такі високі звання і не так багато вислуги. Спочатку це було образливо, але потім цей вислів став відмінною ознакою для підрозділу і сприймалося як жарт.

Книга, яку Ви тримаєте в руках, не претендує на витвір мистецтва, це всього лише суб’єктивний погляд на події війни. Книга в першу чергу про людей, які в тяжку годину покинули свої домівки і пішли захищати власну країну. Ці люди були саме в тому місці і саме в той час, коли вони були потрібні. І дякувати Богу, що вони знайшли в собі сили і мужність робити свою важку працю. Саме цим людям я завдячую поверненням додому і можливістю писати. У кожного із них є свої вади і недоліки, можливо комусь може здатися, що вони не заслуговують, щоб про них писали, але для мене вони найкращі люди на світі.
Всі люди в книзі реальні. Події також реальні і описані так, як вони були побачені автором, або зі слів людей, які були поруч із ним. Декого із них вже немає. Світла їм пам’ять. Не всі вони загинули в бою, декого війна дістала вже вдома. Нехай вони спочивають із миром.

Автор: Василь Паламарчук - Василий Паламарчук
Видавництво: ДІПА
Мова: Українська
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 272
Формат: 60*84/16
Папір: офсет
Обкладинка: Тверда
ISBN: 978-617-7626-39-7
250 грн.
Без ПДВ: 250 грн.