Menu
Your Cart

ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 800 грн - ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗКОШТОВНО

Повернення товару

Якщо у вас виникли з питання повернення або обміну будь-якого придбаного у нас товару, просимо вас ознайомитися із загальними правилами:

  • При отриманні замовлення обов'язково перевіряйте цілісність товару (упаковки та її вмісту), відсутність механічних пошкоджень і документи. Це можливо зробити при працівниках служби доставки.
  • Ми не несемо відповідальності за товар, який не був перевірений на наявність механічних пошкоджень або відсутність частини товару безпосередньо при отриманні у відділенні перевізника.
  • У разі виявлення некомплекту або пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар і відмовитися від його отримання.,
  • Не підлягає обміну та поверненню товар, який було забрано з відділення перевізника, і якій має виражені механічні пошкодження, отримані в результаті будь-яких дій покупця або сторонніх осіб; дефект викликаний дією непереборних сил, нещасним випадком; виявлені сліди потрапляння всередину товару сторонніх предметів, рідин, комах, хімічних та інших речовин.
  • Якщо є поліграфічний брак, що призводить до втрати змісту: відсутність друкованого тексту, псування друкарським верстатом сторінки, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, перевернуті щодо обкладинки сторінки, та тому подібне, то у випадках виявлення таких недоліків, за вами залишається право повернути в магазин раніше придбану книжку протягом 14 днів з моменту отримання.
  • За електронний контент адміністрація сайту не повертає грошові кошти (Договір публічної оферти). Електронні книжки не підлягають поверненню чи обміну.Повернення товару здійснюється на підставі заповненої заявки на повернення товару наведеної нижче.

Будь ласка, заповніть форму запиту на повернення товару.

Інформація про замовлення
Інформація про товар