Menu
Your Cart

ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 800 грн - ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗКОШТОВНО

Електронні рос-укр війна, ветеранська література

Електронна книга «Аліса»
Електронна книга Нове
Автор: Валентина Полішкевич Model: alisa
Валентина Полішкевич -  письменниця з Дніпра, яка розповіла про війну очима дитини. Як свідок  війни, яка торкнулася кожного з нас, а особливо наших дітей, захоплюючись їх героїзмом і мужністю, вона зібрала кілька реальних історій і перетворила їх на захоплюючий художній сюжет, подарувавши..
100 грн.
Без ПДВ:100 грн.
Електронна книга «Моє серце там, де ти»
Електронна книга Нове
Автор: Марі Сопілка Model: Moe_serze
«Моє серце там, де ти» — це книга новел, заснованих на реальних подіях з життя українських жінок. Історії, описані в книзі, є пронизливими, глибокими й іноді дуже важкими, але вони також наповнені надією та відвагою. У цій книзі ви зустрінете жінок, які пройшли складний і страшний шлях усвідомлення ..
110 грн.
Без ПДВ:110 грн.
Електронна книга «Українські колібрі»
Електронна книга Нове
Автор: Світлана Пенькова Model: colibri
Книга «Українські колібрі» змальовує реальні події сьогодення. Про те, як мрія маленького хлопчика стати льотчиком, здавалася усім недосяжною. А він став АСом-авіатором, старшим бортовим техніком-інструктором вертолітної ескадрильї, одним із кращих в Україні. Про те, як віра молодої дівчини у спр..
100 грн.
Без ПДВ:100 грн.
Електронна книга «14 друзей хунты»
Електронна книга
Model: Електронна книга 14 друзей хунты
Книга - збірка оповідань 14-ти авторів: воїнів, волонтерів, блогерів.Їх слова і дії як на передовій, так і в тилу - важливі для тисяч українців.Автобіографії? Скоріше, дзеркало останніх років. Слова, якими вони хочуть поділитися з вічністю.Формат книги: MOBI, EPUB, FB2, PDFУривок 10 сторінокПаперова..
170 грн.
Без ПДВ:170 грн.
Електронна книга «Вовче»
Електронна книга
Автор: Костянтин Чабала Model: Електронна книга Вовче
Ця книжка — про війну і про людей, які стикнулися з війною. Про те, що було і що могло би бути. Ви можете впізнати себе, або когось із друзів серед героїв «Вовче», чи одного з оповідань, які входять до книги. І ніколи не можна напевно сказати: чи цей конкретний шматок вигаданий, чи записаний з чийог..
80 грн.
Без ПДВ:80 грн.
Електронна книга «Життя після 16:30»
Електронна книга
Автор: Олександр Терещенко Model: Електронна книга Життя після 16:30
У книзі автор описує період повернення до повноцінного життя після лікування та реабілітації. Олександр Терещенко акцентує увагу не на війні, а саме на внутрішніх проблемах людини, яка звідти повернулася. Повість, написана з гумором і самоіронією, водночас є практичним посібником для усіх, хто опини..
70 грн.
Без ПДВ:70 грн.
Електронна книга «Каратели»
Електронна книга
Автор: Влад Якушев Model: Електронна книга Каратели
Це книга про простих людей, які взяли до рук зброю і пішли захищати рідний дім. Автор книги "Карателі" Влад Якушев каже про те, що написав цю книгу так, щоб люди, які бояться брати до рук книги про війну – не боялися. Щоб ніхто не боявся. Щоб усі знали.Формат книги: MOBI, EPUB, FB2, PDFЦе книга про ..
180 грн.
Без ПДВ:180 грн.
Електронна книга «Кофе с привкусом пепла»
Електронна книга
Автор: Олексій Петров Model: Електронна книга Кофе с привкусом пепла
Книга Олексія Петрова  «Кава з присмаком попелу» про події від березня 2014-го до липня 2015 року. Місця подій – Мелітополь, Запоріжжя, зона АТО, сектор «Б», сектор «М». У книзі досить багато автобіографічного матеріалу і обмаль художнього. Вона правдива тією життєвою правдою, яку не вигадаєш і..
160 грн.
Без ПДВ:160 грн.
Електронна книга «Пехота-2»
Електронна книга
Автор: Мартін Брест Model: Електронна книга Пехота-2
Ця книга з'явилася на світ завдяки приголомшливому успіху першої частини і настійним проханням читачів. Книга написана від першої особи, її автор - безпосередній участіков описаних подій, уродженець Донецької області, колишній сержант 41-го окремого мотопіхотного батальйону Збройних Сил України, боє..
160 грн.
Без ПДВ:160 грн.
Електронна книга «Пехота-3»
Електронна книга
Автор: Мартін Брест Model: Електронна книга Пехота-3
У вас в руках третя книга Мартіна Бреста з циклу «Піхота». Книга, де ви побачите обидві сторони цієї війни, і повірте - ви будете дуже здивовані.Він пише легко і неначе просто. «Неначе» - тому що писати просто завжди дуже складно. Однією з головних особливостей його текстів є вміння викликати почутт..
160 грн.
Без ПДВ:160 грн.
Електронна книга «Пехота»
Електронна книга
Автор: Мартін Брест Model: Електронна книга Пехота
Ця книга написана про війну на сході України безпосереднім її учасником, жителем Донецької області, сержантом спочатку 41омпб, а потім 72-й ОМБр ЗСУ, бійцем з позивним «Мартін Брест». Автор розповідає про те, через що йому довелося пройти за дев'ять місяців життя на передовій, розповідає чесно, зло,..
160 грн.
Без ПДВ:160 грн.
Електронна книга «Психи двух морей»
Електронна книга
Автор: Юрій Руденко Model: Електронна книга Психи двух морей
Книга про спекотне літо 2014 року, про війну і кохання.Художній гостросюжетний роман, заснований на реальних подіях. Ізраїльська журналістка, приїжджає до Києва робити репортаж про Майдан, і залишається, щоб писати про війну.Формат книги: MOBI, EPUB, FB2, PDFПаперова книга за 250 грн..
160 грн.
Без ПДВ:160 грн.
Електронна книга «Світло та цеглина»
Електронна книга
Автор: Юрій Руденко Model: Електронна книга Свет и кирпич
Після іловайської битви Україна потонула в болю і жаху втрат. Але поки країна оплакувала загиблих, хтось тримав оборону. І втримав її, не пустивши ворога далі на захід.Формат книги: MOBI, EPUB, FB2, PDFПаперова книга «Світло та цеглина»..
160 грн.
Без ПДВ:160 грн.
Електронна книга «Вєрочка секретар Президента»
Електронна книга
Автор: Мартін Брест Model: Електронна книга Вєрочка секретар Президента
Одним із останніх розпоряджень Петра Олексійовича на посту Президента України була вказівка прийняти на посаду секретарки Президента нікому не відому дівчину.Формат книги: MOBI, EPUB, FB2, PDF..
200 грн.
Без ПДВ:200 грн.
Показано з 1 по 14 із 14 (1 сторінок)