Menu
Your Cart

ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 800 грн - ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗКОШТОВНО

Електронна художня література

Електронна книга «Аліса»
Електронна книга Нове
Автор: Валентина Полішкевич Model: alisa
Валентина Полішкевич -  письменниця з Дніпра, яка розповіла про війну очима дитини. Як свідок  війни, яка торкнулася кожного з нас, а особливо наших дітей, захоплюючись їх героїзмом і мужністю, вона зібрала кілька реальних історій і перетворила їх на захоплюючий художній сюжет, подарувавши..
100 грн.
Без ПДВ:100 грн.
Електронна книга «Моє серце там, де ти»
Електронна книга Нове
Автор: Марі Сопілка Model: Moe_serze
«Моє серце там, де ти» — це книга новел, заснованих на реальних подіях з життя українських жінок. Історії, описані в книзі, є пронизливими, глибокими й іноді дуже важкими, але вони також наповнені надією та відвагою. У цій книзі ви зустрінете жінок, які пройшли складний і страшний шлях усвідомлення ..
110 грн.
Без ПДВ:110 грн.
Електронна книга «Мольфарка за наймом»
Електронна книга Нове
Автор: Світлана Косенко Model: Molfarka
Мольфарка за наймом — це захоплюючий роман, який поєднує в собі елементи фентезі, міфології та сучасного реалізму. Події твору розгортаються у сучасному Києві, але водночас пов'язані з українською магією.У центрі роману — дві дуже різні головні героїні. Марина – киянка, мама маленького хлопчика з ДЦ..
140 грн.
Без ПДВ:140 грн.
Електронна книга «Стиглі вишні»
Електронна книга Нове
Автор: Анастасія Шапоренко Model: stigli_vishni
У дебютному романі Анастасії Шапоренко головний герой Орест — 67-річний ветеран Другої світової війни. Прихильник Радянського Союзу, якому судилося стати свідком творення нової історії — проголошення незалежності України. І що ближчою стає свобода для країни, то сильніше Ореста ув'язнює його м..
150 грн.
Без ПДВ:150 грн.
Електронна книга «Великий побег»
Електронна книга
Автор: Павло Белянський Model: Електронна книга Великий побег
Павло Белянський, він же Паша Паштет, топовий блогер, який в'їхав в топ не так на скандалі, не на політичних посадах, а на літературний талант, написав масу мініатюр, смішних і сумних одночасно. Знаєте, чим його розповіді цікаві, перш за все? Вони про людей.Формат книги: MOBI, EPUB, FB2, PDFПаперова..
70 грн.
Без ПДВ:70 грн.
Електронна книга «Вовче»
Електронна книга
Автор: Костянтин Чабала Model: Електронна книга Вовче
Ця книжка — про війну і про людей, які стикнулися з війною. Про те, що було і що могло би бути. Ви можете впізнати себе, або когось із друзів серед героїв «Вовче», чи одного з оповідань, які входять до книги. І ніколи не можна напевно сказати: чи цей конкретний шматок вигаданий, чи записаний з чийог..
80 грн.
Без ПДВ:80 грн.
Електронна книга «Каратели»
Електронна книга
Автор: Влад Якушев Model: Електронна книга Каратели
Це книга про простих людей, які взяли до рук зброю і пішли захищати рідний дім. Автор книги "Карателі" Влад Якушев каже про те, що написав цю книгу так, щоб люди, які бояться брати до рук книги про війну – не боялися. Щоб ніхто не боявся. Щоб усі знали.Формат книги: MOBI, EPUB, FB2, PDFЦе книга про ..
180 грн.
Без ПДВ:180 грн.
Електронна книга «Кофе с привкусом пепла»
Електронна книга
Автор: Олексій Петров Model: Електронна книга Кофе с привкусом пепла
Книга Олексія Петрова  «Кава з присмаком попелу» про події від березня 2014-го до липня 2015 року. Місця подій – Мелітополь, Запоріжжя, зона АТО, сектор «Б», сектор «М». У книзі досить багато автобіографічного матеріалу і обмаль художнього. Вона правдива тією життєвою правдою, яку не вигадаєш і..
160 грн.
Без ПДВ:160 грн.
Електронна книга «Пехота-2»
Електронна книга
Автор: Мартін Брест Model: Електронна книга Пехота-2
Ця книга з'явилася на світ завдяки приголомшливому успіху першої частини і настійним проханням читачів. Книга написана від першої особи, її автор - безпосередній участіков описаних подій, уродженець Донецької області, колишній сержант 41-го окремого мотопіхотного батальйону Збройних Сил України, боє..
160 грн.
Без ПДВ:160 грн.
Електронна книга «Пехота-3»
Електронна книга
Автор: Мартін Брест Model: Електронна книга Пехота-3
У вас в руках третя книга Мартіна Бреста з циклу «Піхота». Книга, де ви побачите обидві сторони цієї війни, і повірте - ви будете дуже здивовані.Він пише легко і неначе просто. «Неначе» - тому що писати просто завжди дуже складно. Однією з головних особливостей його текстів є вміння викликати почутт..
160 грн.
Без ПДВ:160 грн.
Електронна книга «Пехота»
Електронна книга
Автор: Мартін Брест Model: Електронна книга Пехота
Ця книга написана про війну на сході України безпосереднім її учасником, жителем Донецької області, сержантом спочатку 41омпб, а потім 72-й ОМБр ЗСУ, бійцем з позивним «Мартін Брест». Автор розповідає про те, через що йому довелося пройти за дев'ять місяців життя на передовій, розповідає чесно, зло,..
160 грн.
Без ПДВ:160 грн.
Електронна книга «Психи двух морей»
Електронна книга
Автор: Юрій Руденко Model: Електронна книга Психи двух морей
Книга про спекотне літо 2014 року, про війну і кохання.Художній гостросюжетний роман, заснований на реальних подіях. Ізраїльська журналістка, приїжджає до Києва робити репортаж про Майдан, і залишається, щоб писати про війну.Формат книги: MOBI, EPUB, FB2, PDFПаперова книга за 250 грн..
160 грн.
Без ПДВ:160 грн.
Електронна книга «Рассказы ни о чём»
Електронна книга Безкоштовно
Model: Електронна книга Рассказы ни о чём
Скачати безкоштовно Електронну книгу «Рассказы ни о чём»..
0 грн.
Без ПДВ:0 грн.
Електронна книга «Світло та цеглина»
Електронна книга
Автор: Юрій Руденко Model: Електронна книга Свет и кирпич
Після іловайської битви Україна потонула в болю і жаху втрат. Але поки країна оплакувала загиблих, хтось тримав оборону. І втримав її, не пустивши ворога далі на захід.Формат книги: MOBI, EPUB, FB2, PDFПаперова книга «Світло та цеглина»..
160 грн.
Без ПДВ:160 грн.
Електронна книга «Сірі археологи»
Електронна книга
Автор: Влад Якушев, Андрій Лотоцький Model: Електронна книга Сірі археологи
"Сірі археологи" - це перша книга трилогії про неймовірні пригоди двох кумів, які за допомогою металошукача упродовж багатьох років шукають скарб. Іноді доля усміхається їм, і кумам вдається знаходити цікаві старовинні речі.Формат книги: MOBI, EPUB, FB2, PDF..
120 грн.
Без ПДВ:120 грн.
Електронна книга «Вєрочка секретар Президента»
Електронна книга
Автор: Мартін Брест Model: Електронна книга Вєрочка секретар Президента
Одним із останніх розпоряджень Петра Олексійовича на посту Президента України була вказівка прийняти на посаду секретарки Президента нікому не відому дівчину.Формат книги: MOBI, EPUB, FB2, PDF..
200 грн.
Без ПДВ:200 грн.
Електронна книга «Крадій Спогадів»
Електронна книга
Автор: Володимир Нікітенко Model: Електронна книга Крадій Спогадів
«Крадій спогадів» – дитяча казка про боротьбу сміливих дітлахів з таємничим Кримським Згадкожером, заради повернення друзів, їх спогадів та рідної землі.Формат книги: PDF..
150 грн.
Без ПДВ:150 грн.
Електронна книга «Маріям та підвіконна пошта»
Електронна книга
Автор: Ірина Громова Model: Електронна книга Маріям та підвіконна пошта
«Маріям та підвіконна пошта” відкриває цикл ілюстрованих історій про Маріям - дівчинку, що вірить у дива, які приховують звичайні (або не дуже звичайні) речі й події. А вже як чогось дуже бажається, то Маріям знає один спосіб.Формат книги: PDFПаперова книга за 150 грн..
40 грн.
Без ПДВ:40 грн.
Електронна книга «Между полуночью и никогда»
Електронна книга
Автор: Андрій Альохін Model: Електронна книга Между полуночью и никогда
Формат книги: MOBI, EPUB, FB2, PDFПаперова книга за 160 грн..
50 грн.
Без ПДВ:50 грн.
Електронна книга «Нікчеми»
Електронна книга
Автор: Володимир Нікітенко Model: Електронна книга Нікчеми
Є повір’я, що кожні 400 років ми приходимо в цей світ, щоб виправити помилки таких самих нас, але попередніх. А це означає, що в минулих поколіннях жили такі самі — ми, хіба що — трохи дурніші.Формат книги: PDFПаперова книга за 250 грн..
150 грн.
Без ПДВ:150 грн.
Електронна книга «Родина-тётя»
Електронна книга
Автор: Андрій Альохін Model: Електронна книга Родина-тётя
Формат книги: MOBI, EPUB, FB2, PDFПаперова книга за 160 грн..
50 грн.
Без ПДВ:50 грн.
Електронна книга «СтOn про ЛюбOff»
Електронна книга Безкоштовно
Model: Електронна книга СтOn про ЛюбOff
Скачати безкоштовно Електронну книгу «СтOn про ЛюбOff» Алексей Хмара — молодой и немного самонадеянный автор, пишущий не в стол, а в стену. Точнее, в блог. Литературой интересуется всю сознательную жизнь, однако писать начал сравнительно недавно. Себя считает не столько писателем, сколько рассказ..
0 грн.
Без ПДВ:0 грн.
Електронна книга «Чтобы вы знали»
Електронна книга
Автор: Андрій Альохін Model: Електронна книга Чтобы вы знали
Формат книги: MOBI, EPUB, FB2, PDFПаперова книга за 160 грн..
50 грн.
Без ПДВ:50 грн.
Електронна книга «Я завжди бачу, як ти спиш»
Електронна книга
Автор: Назар Ян Божик Model: Електронна книга Я завжди бачу як ти спиш
В результаті бійки в тамбурі нічної електрички хтось зриває стоп-кран, і п’ятеро незнайомих між собою людей змушені втікати в поле. Залізна дорога приводить їх в Богом забутий хутір Яма, де доживають віку десяток літніх людей; де багацько дивних звичаїв, серед яких — ставити ліжко узголів’ям до двер..
50 грн.
Без ПДВ:50 грн.
Електронна книга «MAVKA»
Електронна книга Безкоштовно
Автор: Роман Гавриленко Model: Електронна книга MAVKA
тільки в онлайнСкачати безкоштовно Електронну книгу «MAVKA»«Мавка, вона ж нявка — істота української міфології, близька до русалки, в образі гарної оголеної дівчини з довгим розпущеним волоссям» (Вікіпедія).Формат книги: MOBI, EPUB, FB2, PDF«Диваки, — подумала Яра, прочитавши, — навіщо нам бігати го..
0 грн.
Без ПДВ:0 грн.
Показано з 1 по 25 із 25 (1 сторінок)