Menu
Your Cart

ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 800 грн - ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗКОШТОВНО

Електронні книги

Електронна книга «Аліса»
Електронна книга Нове
Автор: Валентина Полішкевич Model: alisa
Валентина Полішкевич -  письменниця з Дніпра, яка розповіла про війну очима дитини. Як свідок  війни, яка торкнулася кожного з нас, а особливо наших дітей, захоплюючись їх героїзмом і мужністю, вона зібрала кілька реальних історій і перетворила їх на захоплюючий художній сюжет, подарувавши..
100 грн.
Без ПДВ:100 грн.
Електронна книга «Моє серце там, де ти»
Електронна книга Нове
Автор: Марі Сопілка Model: Moe_serze
«Моє серце там, де ти» — це книга новел, заснованих на реальних подіях з життя українських жінок. Історії, описані в книзі, є пронизливими, глибокими й іноді дуже важкими, але вони також наповнені надією та відвагою. У цій книзі ви зустрінете жінок, які пройшли складний і страшний шлях усвідомлення ..
110 грн.
Без ПДВ:110 грн.
Електронна книга «Мольфарка за наймом»
Електронна книга Нове
Автор: Світлана Косенко Model: Molfarka
Мольфарка за наймом — це захоплюючий роман, який поєднує в собі елементи фентезі, міфології та сучасного реалізму. Події твору розгортаються у сучасному Києві, але водночас пов'язані з українською магією.У центрі роману — дві дуже різні головні героїні. Марина – киянка, мама маленького хлопчика з ДЦ..
140 грн.
Без ПДВ:140 грн.
Електронна книга «Стиглі вишні»
Електронна книга Нове
Автор: Анастасія Шапоренко Model: stigli_vishni
У дебютному романі Анастасії Шапоренко головний герой Орест — 67-річний ветеран Другої світової війни. Прихильник Радянського Союзу, якому судилося стати свідком творення нової історії — проголошення незалежності України. І що ближчою стає свобода для країни, то сильніше Ореста ув'язнює його м..
150 грн.
Без ПДВ:150 грн.
Електронна книга «Українські колібрі»
Електронна книга Нове
Автор: Світлана Пенькова Model: colibri
Книга «Українські колібрі» змальовує реальні події сьогодення. Про те, як мрія маленького хлопчика стати льотчиком, здавалася усім недосяжною. А він став АСом-авіатором, старшим бортовим техніком-інструктором вертолітної ескадрильї, одним із кращих в Україні. Про те, як віра молодої дівчини у спр..
100 грн.
Без ПДВ:100 грн.
Електронна книга «14 друзей хунты»
Електронна книга
Model: Електронна книга 14 друзей хунты
Книга - збірка оповідань 14-ти авторів: воїнів, волонтерів, блогерів.Їх слова і дії як на передовій, так і в тилу - важливі для тисяч українців.Автобіографії? Скоріше, дзеркало останніх років. Слова, якими вони хочуть поділитися з вічністю.Формат книги: MOBI, EPUB, FB2, PDFУривок 10 сторінокПаперова..
170 грн.
Без ПДВ:170 грн.
Електронна книга «210 добрих справ»
Електронна книга
Автор: Володимир Нікітенко Model: Електронна книга 210 добрих справ
Вирушай у захопливу пригоду разом із хороброю Еммі та її старшим братом Кітом! У дітлахів надзвичайно важлива місія: зробити так, щоб їхня дружна сім’я знову була разом. Для цього треба перехитрити таємничу машину часу та виправити минуле. Але ворог завжди напоготові… Чи подолають сміливці усі переш..
150 грн.
Без ПДВ:150 грн.
Електронна книга «Великий побег»
Електронна книга
Автор: Павло Белянський Model: Електронна книга Великий побег
Павло Белянський, він же Паша Паштет, топовий блогер, який в'їхав в топ не так на скандалі, не на політичних посадах, а на літературний талант, написав масу мініатюр, смішних і сумних одночасно. Знаєте, чим його розповіді цікаві, перш за все? Вони про людей.Формат книги: MOBI, EPUB, FB2, PDFПаперова..
70 грн.
Без ПДВ:70 грн.
Електронна книга «Вовче»
Електронна книга
Автор: Костянтин Чабала Model: Електронна книга Вовче
Ця книжка — про війну і про людей, які стикнулися з війною. Про те, що було і що могло би бути. Ви можете впізнати себе, або когось із друзів серед героїв «Вовче», чи одного з оповідань, які входять до книги. І ніколи не можна напевно сказати: чи цей конкретний шматок вигаданий, чи записаний з чийог..
80 грн.
Без ПДВ:80 грн.
Електронна книга «Життя після 16:30»
Електронна книга
Автор: Олександр Терещенко Model: Електронна книга Життя після 16:30
У книзі автор описує період повернення до повноцінного життя після лікування та реабілітації. Олександр Терещенко акцентує увагу не на війні, а саме на внутрішніх проблемах людини, яка звідти повернулася. Повість, написана з гумором і самоіронією, водночас є практичним посібником для усіх, хто опини..
70 грн.
Без ПДВ:70 грн.
Електронна книга «Каратели»
Електронна книга
Автор: Влад Якушев Model: Електронна книга Каратели
Це книга про простих людей, які взяли до рук зброю і пішли захищати рідний дім. Автор книги "Карателі" Влад Якушев каже про те, що написав цю книгу так, щоб люди, які бояться брати до рук книги про війну – не боялися. Щоб ніхто не боявся. Щоб усі знали.Формат книги: MOBI, EPUB, FB2, PDFЦе книга про ..
180 грн.
Без ПДВ:180 грн.
Електронна книга «Кофе с привкусом пепла»
Електронна книга
Автор: Олексій Петров Model: Електронна книга Кофе с привкусом пепла
Книга Олексія Петрова  «Кава з присмаком попелу» про події від березня 2014-го до липня 2015 року. Місця подій – Мелітополь, Запоріжжя, зона АТО, сектор «Б», сектор «М». У книзі досить багато автобіографічного матеріалу і обмаль художнього. Вона правдива тією життєвою правдою, яку не вигадаєш і..
160 грн.
Без ПДВ:160 грн.
Електронна книга «Пехота-2»
Електронна книга
Автор: Мартін Брест Model: Електронна книга Пехота-2
Ця книга з'явилася на світ завдяки приголомшливому успіху першої частини і настійним проханням читачів. Книга написана від першої особи, її автор - безпосередній участіков описаних подій, уродженець Донецької області, колишній сержант 41-го окремого мотопіхотного батальйону Збройних Сил України, боє..
160 грн.
Без ПДВ:160 грн.
Електронна книга «Пехота-3»
Електронна книга
Автор: Мартін Брест Model: Електронна книга Пехота-3
У вас в руках третя книга Мартіна Бреста з циклу «Піхота». Книга, де ви побачите обидві сторони цієї війни, і повірте - ви будете дуже здивовані.Він пише легко і неначе просто. «Неначе» - тому що писати просто завжди дуже складно. Однією з головних особливостей його текстів є вміння викликати почутт..
160 грн.
Без ПДВ:160 грн.
Електронна книга «Пехота»
Електронна книга
Автор: Мартін Брест Model: Електронна книга Пехота
Ця книга написана про війну на сході України безпосереднім її учасником, жителем Донецької області, сержантом спочатку 41омпб, а потім 72-й ОМБр ЗСУ, бійцем з позивним «Мартін Брест». Автор розповідає про те, через що йому довелося пройти за дев'ять місяців життя на передовій, розповідає чесно, зло,..
160 грн.
Без ПДВ:160 грн.
Електронна книга «Психи двух морей»
Електронна книга
Автор: Юрій Руденко Model: Електронна книга Психи двух морей
Книга про спекотне літо 2014 року, про війну і кохання.Художній гостросюжетний роман, заснований на реальних подіях. Ізраїльська журналістка, приїжджає до Києва робити репортаж про Майдан, і залишається, щоб писати про війну.Формат книги: MOBI, EPUB, FB2, PDFПаперова книга за 250 грн..
160 грн.
Без ПДВ:160 грн.
Електронна книга «Рассказы ни о чём»
Електронна книга Безкоштовно
Model: Електронна книга Рассказы ни о чём
Скачати безкоштовно Електронну книгу «Рассказы ни о чём»..
0 грн.
Без ПДВ:0 грн.
Електронна книга «Розкрадачі лісових смітників»
Електронна книга
«Розкрадачі лісових смітників» — це друга книга трилогії про неймовірні пригоди кумів, які роками шукають скарб за допомогою металошукача. Назва трилогії — «Двоє з лопатою», бо, власне, кумів двоє. Крім головних героїв — Яші та Баті — читачі знову зустрінуться із улюбленими персонажами: Сан Саничем,..
120 грн.
Без ПДВ:120 грн.
Електронна книга «Світло та цеглина»
Електронна книга
Автор: Юрій Руденко Model: Електронна книга Свет и кирпич
Після іловайської битви Україна потонула в болю і жаху втрат. Але поки країна оплакувала загиблих, хтось тримав оборону. І втримав її, не пустивши ворога далі на захід.Формат книги: MOBI, EPUB, FB2, PDFПаперова книга «Світло та цеглина»..
160 грн.
Без ПДВ:160 грн.
Електронна книга «Ще раз про центральну Європу: чому майбутнє Европи вирішується саме тут» Електронна книга «Ще раз про центральну Європу: чому майбутнє Европи вирішується саме тут»
Електронна книга
Автор: Еміль Брікс, Ерхард Бузек Model: Ще раз про центральну Європу
Новий погляд на роль та задачі Центральної Європи за бурхливих часів в Європейському Союзі пропонують у своїй книзі австрійські політик і дипломат Еміль Брікс та колишній віце-канцлер Ерхард Бузек.Формат книги: MOBI, EPUB, FB2, PDFПаперова книга за 200 грн..
50 грн.
Без ПДВ:50 грн.
Електронна книга «Сірі археологи»
Електронна книга
Автор: Влад Якушев, Андрій Лотоцький Model: Електронна книга Сірі археологи
"Сірі археологи" - це перша книга трилогії про неймовірні пригоди двох кумів, які за допомогою металошукача упродовж багатьох років шукають скарб. Іноді доля усміхається їм, і кумам вдається знаходити цікаві старовинні речі.Формат книги: MOBI, EPUB, FB2, PDF..
120 грн.
Без ПДВ:120 грн.
Електронні книги комплект «Между полуночью и никогда + Родина-тётя + Чтобы вы знали»
Електронна книга
Автор: Андрій Альохін Model: Електронні книги комплект Алехин
Формат книги: MOBI, EPUB, FB2, PDFПаперова книга за 300 грн..
130 грн.
Без ПДВ:130 грн.
Електронна книга «Вєрочка секретар Президента»
Електронна книга
Автор: Мартін Брест Model: Електронна книга Вєрочка секретар Президента
Одним із останніх розпоряджень Петра Олексійовича на посту Президента України була вказівка прийняти на посаду секретарки Президента нікому не відому дівчину.Формат книги: MOBI, EPUB, FB2, PDF..
200 грн.
Без ПДВ:200 грн.
Електронна книга «Крадій Спогадів»
Електронна книга
Автор: Володимир Нікітенко Model: Електронна книга Крадій Спогадів
«Крадій спогадів» – дитяча казка про боротьбу сміливих дітлахів з таємничим Кримським Згадкожером, заради повернення друзів, їх спогадів та рідної землі.Формат книги: PDF..
150 грн.
Без ПДВ:150 грн.
Електронна книга «Маріям та підвіконна пошта»
Електронна книга
Автор: Ірина Громова Model: Електронна книга Маріям та підвіконна пошта
«Маріям та підвіконна пошта” відкриває цикл ілюстрованих історій про Маріям - дівчинку, що вірить у дива, які приховують звичайні (або не дуже звичайні) речі й події. А вже як чогось дуже бажається, то Маріям знає один спосіб.Формат книги: PDFПаперова книга за 150 грн..
40 грн.
Без ПДВ:40 грн.
Електронна книга «Между полуночью и никогда»
Електронна книга
Автор: Андрій Альохін Model: Електронна книга Между полуночью и никогда
Формат книги: MOBI, EPUB, FB2, PDFПаперова книга за 160 грн..
50 грн.
Без ПДВ:50 грн.
Електронна книга «Нікчеми»
Електронна книга
Автор: Володимир Нікітенко Model: Електронна книга Нікчеми
Є повір’я, що кожні 400 років ми приходимо в цей світ, щоб виправити помилки таких самих нас, але попередніх. А це означає, що в минулих поколіннях жили такі самі — ми, хіба що — трохи дурніші.Формат книги: PDFПаперова книга за 250 грн..
150 грн.
Без ПДВ:150 грн.
Електронна книга «Родина-тётя»
Електронна книга
Автор: Андрій Альохін Model: Електронна книга Родина-тётя
Формат книги: MOBI, EPUB, FB2, PDFПаперова книга за 160 грн..
50 грн.
Без ПДВ:50 грн.
Електронна книга «СтOn про ЛюбOff»
Електронна книга Безкоштовно
Model: Електронна книга СтOn про ЛюбOff
Скачати безкоштовно Електронну книгу «СтOn про ЛюбOff» Алексей Хмара — молодой и немного самонадеянный автор, пишущий не в стол, а в стену. Точнее, в блог. Литературой интересуется всю сознательную жизнь, однако писать начал сравнительно недавно. Себя считает не столько писателем, сколько рассказ..
0 грн.
Без ПДВ:0 грн.
Електронна книга «Чтобы вы знали»
Електронна книга
Автор: Андрій Альохін Model: Електронна книга Чтобы вы знали
Формат книги: MOBI, EPUB, FB2, PDFПаперова книга за 160 грн..
50 грн.
Без ПДВ:50 грн.
Показано з 1 по 30 із 34 (2 сторінок)