Menu
Your Cart

ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 800 грн - ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗКОШТОВНО

Про нас

Місія інтернет-магазину книги видавництва ДІПА полягає в тому, щоб надавати читачам доступ до якісних українських книг, які відображають сучасну Україну та українців.

Ми віримо, що читання може змінити світ, і ми прагнемо зробити свій внесок у це, надаючи читачам доступ до книг.

Ми прагнемо донести правду про війну в Україні до всього світу. Ми віримо, що книги про події на Донбасі і в Криму – це важлива частина інформаційної війни, і ми прагнемо зробити їх доступними якомога більшій кількості людей.

Ми також пропонуємо широкий вибір інших книг, включаючи дитячі видання, історичні книги, пригодницькі та графічні романи. Ми вважаємо, що читання є потужною силою для добра, і ми прагнемо надавати людям доступ до книг, які можуть надихнути їх і допомогти їм краще зрозуміти світ навколо них.

Наші цілі:

  • донести правду про війну в Україні до всього світу
  • надати доступ до книг якомога більшій кількості людей
  • надихнути людей читанням
  • допомогти людям краще зрозуміти світ навколо них

Наші цінності

Правдивість: ми прагнемо пропонувати книги, які є правдивими і точними.

Обізнаність: ми віримо, що книги мають допомагати людям розуміти один одного краще, а також підвищувати обізнаність про важливі проблеми.

Доступність: ми вважаємо, що книги мають бути доступними для всіх, тому пропонуємо вигідні ціни та швидку доставку.


Ми вдячні нашим читачам за підтримку! Завжди прагнемо пропонувати книги, які навчають, надихають, розважають, допомагають і будуть цінними та корисними для вас. Бажаємо приємного та захоплюючого читання!