Menu
Your Cart

ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 800 грн - ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗКОШТОВНО

Юрій Руденко

Автор: Юрій Руденко Model: WAR.RU
WAR.ru - це документальне дослідження першого року російсько-української війни. День за днем, від початку анексії Криму (лютий 2014) до фіналу Дебальцевської битви (лютий 2015).Події зображені в хронологічному порядку. Інформацію спеціально подано в максимально стислій формі, та мовою, доступною для..
300 грн.
Без ПДВ:300 грн.
Автор: Юрій Руденко Model: WAR.RU eng
WAR.ru is a documentary study of the first year of the Russian-Ukrainian war. Day after day, from the beginning of the annexation of Crimea (February 2014) to the finale of the Battle of Debaltseve (February 2015).All events have depicted in chronological order. The form of the text submission is th..
400 грн.
Без ПДВ:400 грн.
Електронна книга «Психи двух морей»
Електронна книга
Автор: Юрій Руденко Model: Електронна книга Психи двух морей
Книга про спекотне літо 2014 року, про війну і кохання.Художній гостросюжетний роман, заснований на реальних подіях. Ізраїльська журналістка, приїжджає до Києва робити репортаж про Майдан, і залишається, щоб писати про війну.Формат книги: MOBI, EPUB, FB2, PDFПаперова книга за 250 грн..
160 грн.
Без ПДВ:160 грн.
Електронна книга «Світло та цеглина»
Електронна книга
Автор: Юрій Руденко Model: Електронна книга Свет и кирпич
Після іловайської битви Україна потонула в болю і жаху втрат. Але поки країна оплакувала загиблих, хтось тримав оборону. І втримав її, не пустивши ворога далі на захід.Формат книги: MOBI, EPUB, FB2, PDFПаперова книга «Світло та цеглина»..
160 грн.
Без ПДВ:160 грн.
Автор: Юрій Руденко Model: Свет и кирпич
Після іловайської битви Україна потонула в болю і жаху втрат. Але поки країна оплакувала загиблих, хтось тримав оборону. І втримав її, не пустивши ворога далі на захід. Намагаючись зрозуміти, як це сталося, Елла Шпільман повернулася в світ під назвою «зона АТО», щоб (нічого собі, замахнулася) осяг..
180 грн.
Без ПДВ:180 грн.
Автор: Юрій Руденко Model: Психи двух морей
Книга про спекотне літо 2014 року, про війну і кохання.Художній гостросюжетний роман, заснований на реальних подіях. Ізраїльська журналістка, приїжджає до Києва робити репортаж про Майдан, і залишається, щоб писати про війну.Разом з Еллою Шпільман, читач відправляється на Схід України літа 2014 року..
250 грн.
Без ПДВ:250 грн.
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)