Menu
Your Cart

ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 800 грн - ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗКОШТОВНО

Мартін Брест

Вєрочка (НАКЛАД СКІНЧИВСЯ)
Hot Безкоштовно
Автор: Мартін Брест Model: vierochkabook
Одним із останніх розпоряджень Петра Олексійовича на посту Президента України була вказівка прийняти на посаду секретарки Президента нікому не відому дівчину.«Племінницю пристроїв» - пошепки неслося у коридорах будівлі на Банковій, і це була сама безвинна версія, - «Навіщо? Новий шеф все одно звільн..
0 грн.
Без ПДВ:0 грн.
Верочка
Hot Безкоштовно
Автор: Мартін Брест Model: verochkabook
За півроку до початку описуваних подій одним з останніх розпоряджень Президента України Петра Порошенка була усна вказівка ​​Главі Адміністрації Президента прийняти на посаду секретаря президента нікому досі в вищих коридорах влади невідому дівчину. Згнітивши серце і перешіптуючись "чиясь племінниця..
0 грн.
Без ПДВ:0 грн.
Верочка + Верочка Прошлое и настоящее
Hot Безкоштовно
Автор: Мартін Брест Model: Верочка + Верочка Прошлое и настоящее
..
0 грн.
Без ПДВ:0 грн.
Верочка + Верочка Прошлое и настоящее + Піхота Наша земля
Безкоштовно
Автор: Мартін Брест Model: Верочка + Верочка Прошлое и настоящее + Піхота Наша земля
..
0 грн.
Без ПДВ:0 грн.
Електронна книга «Пехота-2»
Електронна книга
Автор: Мартін Брест Model: Електронна книга Пехота-2
Ця книга з'явилася на світ завдяки приголомшливому успіху першої частини і настійним проханням читачів. Книга написана від першої особи, її автор - безпосередній участіков описаних подій, уродженець Донецької області, колишній сержант 41-го окремого мотопіхотного батальйону Збройних Сил України, боє..
160 грн.
Без ПДВ:160 грн.
Електронна книга «Пехота-3»
Електронна книга
Автор: Мартін Брест Model: Електронна книга Пехота-3
У вас в руках третя книга Мартіна Бреста з циклу «Піхота». Книга, де ви побачите обидві сторони цієї війни, і повірте - ви будете дуже здивовані.Він пише легко і неначе просто. «Неначе» - тому що писати просто завжди дуже складно. Однією з головних особливостей його текстів є вміння викликати почутт..
160 грн.
Без ПДВ:160 грн.
Електронна книга «Пехота»
Електронна книга
Автор: Мартін Брест Model: Електронна книга Пехота
Ця книга написана про війну на сході України безпосереднім її учасником, жителем Донецької області, сержантом спочатку 41омпб, а потім 72-й ОМБр ЗСУ, бійцем з позивним «Мартін Брест». Автор розповідає про те, через що йому довелося пройти за дев'ять місяців життя на передовій, розповідає чесно, зло,..
160 грн.
Без ПДВ:160 грн.
Автор: Мартін Брест Model: Піхота Наша земля
Українська версія книги "Пехота" 1 частина. Правдива історія бойових дій мотопіхотної роти весною 2016 року у найпівнічніший точці сектора «М» - передмісті Докучаєвська.Двадцять два дні диму, попілу, боїв, «режимів тиші», сміху, суму по дому, стрільби, кави, гумору, злості, знов боїв… двадцять ..
370 грн.
Без ПДВ:370 грн.
Автор: Мартін Брест Model: Пехота-3
У вас в руках третя книга Мартіна Бреста з циклу «Піхота». Книга, де ви побачите обидві сторони цієї війни, і повірте - ви будете дуже здивовані. Він пише легко і неначе просто. «Неначе» - тому що писати просто завжди дуже складно. Однією з головних особливостей його текстів є вміння викликати почу..
250 грн.
Без ПДВ:250 грн.
Пехота (НАКЛАД ПРОДАНО)
Hot Безкоштовно
Автор: Мартін Брест Model: Пехота
НАКЛАД ПРОДАНОЦя книга написана про війну на сході України безпосереднім її учасником, жителем Донецької області, сержантом спочатку 41омпб, а потім 72-й ОМБр Збройних Сил України, бійцем з позивним «Мартін Брест». Автор розповідає про те, через що йому довелося пройти за дев'ять місяців життя на пе..
0 грн.
Без ПДВ:0 грн.
Електронна книга «Вєрочка секретар Президента»
Електронна книга
Автор: Мартін Брест Model: Електронна книга Вєрочка секретар Президента
Одним із останніх розпоряджень Петра Олексійовича на посту Президента України була вказівка прийняти на посаду секретарки Президента нікому не відому дівчину.Формат книги: MOBI, EPUB, FB2, PDF..
200 грн.
Без ПДВ:200 грн.
Автор: Мартін Брест Model: Пехота-2
Ця книга з'явилася на світ завдяки приголомшливому успіху першої частини і наполегливим проханням читачів. Книга написана від першої особи, її автор - безпосередній учасник описаних подій, уродженець Донецької області, колишній сержант 41-го окремого мотопіхотного батальйону Збройних Сил України, бо..
250 грн.
Без ПДВ:250 грн.
Показано з 1 по 13 із 13 (1 сторінок)