Menu
Your Cart

ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 800 грн - ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗКОШТОВНО

Держава в третьому тисячолітті

Держава в третьому тисячолітті
Держава в третьому тисячолітті

Якою має бути сучасна держава, якою буде її доля, чи зможе вона впоратися з натиском мас, з одного боку, і з постійно зростаючим апетитом бюрократії, з іншого - про все це написано в книзі. Це не просто роздуми державного діяча, а й своєрідний покроковий алгоритм, посібник як для молодих, так і вже сталих демократій

Хто такий Лі Куан Ю, і як він змінив Сінгапур, у нас знають багато. Ім'я ж Ганса-Адама II, Правлячого Князя Ліхтенштейну, практично невідомо, хоча результати його правління вражають не менше.

Коли в 1984-му році Ганс-Адам II став регентом мініатюрного іграшкового князівства, його піддані-чоловіки через безробіття й бідність виїжджали на заробітки да Швейцарії, піддані-жінки тільки-но отримали право голосу, а саме князівство періодично ставало об'єктом жартів - "село" в центрі Європи, куди іноді забрідали швейцарські солдати під час навчань. За роки свого правління Ганс-Адам II збільшив ВВП країни з п'ятисот мільйонів доларів до шести з половиною мільярдів, перетворив ліхтенштейнців на одних з найбагатших людей у світі, реформувавши економіку і змінивши конституцію, куди особисто включив право народу на скасування монархії. У 2009 році, після кількох десятиліть успішного керівництва князівством, Ганс-Адам II поклав на папір те, що можна вважати його посланням політикам, які бажають змінити свою країну, - «Державу в третьому тисячолітті».


Автор: Ганс-Адам II
Видавництво: ДІПА
Мова: Українська
Рік видавництва: 2018
кількість сторінок: 224
Формат: 60х90/16
Папір: Офсет
ISBN: 978-617-7606-00-9
200 грн.
Без ПДВ: 200 грн.
  • Stock: Немає в наявності
  • Вага: 0.30kg

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре